Paslaugos

MB URTNOJUS gamina, tai be ko nei vieni namai ir ofisai negali išsiversti – tai baldai, durys, laiptai ir kitos medienos dekoravimo detalės. Visi gaminiai gaminami tik iš 100 % naturalaus ąžuolo, uosio, beržo, juodalksnio medžių. Kiekvienas medienos gabaliukas atrenkamas dar prieš pradedant gamybą, kad viskas būtų tikslu ir nepriekaištinga.

Gaminiai nušlifuojami, kruopščiai paruošiami ir atidžiai peržvelgiami profesionalų, atiduodant visą savo šilumą ir meilę iš meistro rankų. Pasitelkiant senovės meistrų žinias ir naujausias technolgijas, kiekvienas baldas, durys ir kiti gaminiai ne tik papuoš jūsų namus ar ofisą, bet suteiks šiltą ir prabanga kvepenčią atmosferą. Impregnuota mediena aliejumi ir padengta vašku suteiks šilkinį blizgesį, o patvarios konstrukcijos net ir po daugelio metų atrodys nepriekaišitingai.

Jei Jūsų namams ir ofisui trūksta prabanga ir šiluma alsuojančių detalių, kurios tarnautų Jums, Jūsų vaikams, anūkams ir proanūkams, su malonumu MB Urtnojus pasiruošęs Jums padėti įgyvendinti Jūsų svajones.

Paslaugų apžvalga

Baldai

Virtuvė, vonios kambarys, miegamasis, svetainė ar ofisas, visada pilni baldų, kuriais naudojamės didžiąją dienos dalį. Todėl jie turi būti patogus, patrauklūs akiai, praktiški ir ilgaamžiai, nes tai ko ne vienas svarbiausių gyvenimo pirkinių po namų.

Laiptai ir durys

Girdždantys ir nepatiki laiptai reikalingi tik tuomen, jei ruošiatės savo būstą išnuomoti siaubo, mistinių filmų kūrėjams.

Laptai svarbūs ne kaip priemonė ptekti iš vieno aukšto į kitą, bet ir kaip interjeto detalė. Todėl jie turi būti kruoščiai apgalvoti, kad puoštų jūsų namus, bei būtų saugir patogu pasiekti viršuje ar apačioje esančias patalpas.

Dekoravimo detalės

Kuriant jaukumą ir šilumą turi būti apgalvota kiekviena smulkiausia detalė. Tai lyg laukas be krūmų ir medžių, žalumos. Tik iš smulkmenų namai ar ofisas tampa malonūs akiai ir širdžiai, tik smulkmenos dykumą padaro žaliuojančiu ir pilnu gyvybės mišku.