Apie

Mažoji bendrija "URTNOJUS" dirba durų, laiptų, baldų gamyboje. MB įsteigta 2012m., tačiau patirtis šioje veikloje sukaupta nuo 2001m.
Įmonė specializuojasi individualių medinių baldų, durų ir laiptų projektavime bei gamyboje. Galime sumontuoti ne tik visoje Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
Įmonė projektuoja ir gamina: virtuvės, prieškambario, vaikų kambario, vonios kambario, miegamojo, svetainės ir biuro baldus, vidaus duris, laiptus, pakopas laiptams, palanges, grindinius apvadus. Įmonė gali tiekti medines dureles, karnyzus bei įvairias detales iš natūralaus medžio korpusinių baldų gamintojams. Gaminame iš džiovintos uosio, ąžuolo, juodalksnio, pušies medienos. Taip pat gaminame iš dygiuotos medienos. Visi gaminiai projektuojami atsižvelgiant į kiekvieno kliento pageidavimus, poreikius bei finansines galimybes. Užtikriname aukščiausią kokybę, kainų konkurencingumą, savalaikį užsakymų vykdymą. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai visuomet pasirengę Jums padėti kuriant šiltą, jaukią atmosferą ne tik Jūsų namuose, bet ir darbo vietoje.

Kodėl rinktis mus?

1

Patirtis
Daugiau nei 15 metų darbo patirtis kuriant vienetinius ir kliento poreikį atitinkančius gaminius.

2

Tikra
Visi produktai pagaminti tik iš kruopščiai atrinktos, 100 % naturalios medienos.

3

Vertė
Laikui nusulaikomai bėgant baldai ne tik taps šeimo relikvija, bet su metais taps daug vertingesniu.

4

Garantija
Kiekvienam gaminiui suteikiama daugiau nei 5 metų garantija.